Суперстійкий плівковий тінт Secret Kiss Chubby Jelly

Secret Kiss Chubby Jelly Tint Pack

Детальніше

Наразі товар відсутній

105 ₴

Add to wishlist

Суперстійкий плівковий тінт-желе Secret Kiss Chubby Jelly Tint Pack

Термін придатності до: 10.2018 року

Незвичайна новинка - тату губ в домашніх умовах. Тінт-желе наносять на губи, а через 5 хвилин знімають застиглу плівку, результат - рівна яскрава поверхня губ, при цьому стійкість кольору тримається протягом довгих годин. Тінт на 90% складається з зволожуючої бази, яка при нанесенні дарує шкірі губ чудове відчуття комфорту і тривалого зволоження. А яскравий колір не залишає слідів на кружках, стаканах ... і щоках коханих. Secret Kiss Chubby Jelly Tint Pack - не просто декоративний засіб для губ, в його складі цілий комплекс компонентів, які зволожують, живлять, пом'якшують і омолоджують шкіру губ.

Гідролізований морської колаген - сприяє ефективному зволоженню шкіри, стимулює регенерацію волокон власного колагену в шкірі, уповільнює процеси старіння, повертає шкірі пружність і еластичність. Гідролізований колаген - швидке і ефективне засіб для розгладження і легкого ліфтингу шкіри.

Гіалуронова кислота - володіє потужними зволожуючими властивостями, проникає навіть в найглибші шари шкіри і наповнює її зсередини, завдяки чому шкіра розгладжується, зникають поверхневі зморшки, а глибокі стають менш вираженими. Гіалуронова кислота стимулює в тканинах вироблення еластину і колагену, а також групує навколо себе молекули води, що забезпечує пролонговану зволоження.

Маточне молочко - захищає шкіру від передчасного старіння, надає ліфтингові вплив, покращує клітинний метаболізм і кровообіг в шкірі, активізує відновлення шкіри, повертає їй пружність і еластичність, підвищує захисні властивості шкіри і робить її більш стійкою до несприятливого впливу зовнішнього середовища.

Екстракт чорних соєвих бобів - надає могутню антиоксидантну дію. Чорний цукор насичує шкіру цілим комплексом поживних речовин, вітамінів і мінералів. Комплекс екстрактів з лікарських рослин - сприяє глибокому зволоженню шкіри, насичує її живильними речовинами, ефективно оздоравлює і омолоджує шкіру, а також захищає від УФ-випромінювання.

Спосіб застосування: нанести тінт-желе на губи рівним тонким шаром, дати йому висохнути і перетворитися на плівку, потім цю плівку акуратно зняти.
ОБ'ЄМ: 15ml
ЗВІДКИ: Корея


minary.co.ua_logo

Reviews

Клас 
2015-10-24

очень понравился тинт!

Тинт супер, держится примерно 6 часов, потом губы уже своего цвета, но более насыщены.

  • 5 з 5 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій огляд !

Write a review

Суперстійкий плівковий тінт Secret Kiss Chubby Jelly

Суперстійкий плівковий тінт Secret Kiss Chubby Jelly

Secret Kiss Chubby Jelly Tint Pack

Write a review

Аксесуари