Доставка:

1. Доставка по Києву
Вартість послуги кур'єрської доставки в межах м Києва становить 50 гривень. Час доставки може обговорюватися індивідуально відповідно до побажань клієнтів.

2. Доставка службою "Нова пошта"
Вартість доставки в замовленні середня, покупець може сплатити лише вартість товару, а за послуги доставки сплатити безпосередньо службі доставки при отриманні замовлення. Замовлення буде оброблене і відправлене протягом 24 годин з моменту оплати (за винятком вихідних днів у служби доставки).

3. Доставка службою "Новоа пошта" з послугою "післяплата"
При виборі доставки службою "Нова Пошта" з послугою "післяплата" на сайті вказується вартість тільки товару, яку покупцеві потрібно сплатити у відділенні Нової пошти для його отримання. Послуга "післяплата" має на увазі додатковий до доставки платіж за переказ грошей. Одержувач сплачує цей платіж так само в відділенні Нової пошти відповідно до її тарифів. Вартість доставки в середньому 35грн. Вартість послуги післяплати 20грн. + 2% від суми платежу. Якщо замовник не забирає своє замовлення протягом 5 днів, відправник має право повернути замовлення назад щоб попередити нарахування пені за зберігання.
Для прикладу замовлення на 500грн., одержувачу потрібно сплатити:
500грн. (за товар продавцеві) + 35грн. (за доставку НП) + 20грн. + 10грн. (послуга післяплати НП) = 565грн.

* відправка замовлень виконується лише по факту підтвердження покупцем свого замовлення в телефонному режимі чи по електронній пошті (ми зателефонуємо Вам або напишемо).

Оплата:

Оплатити товар можна готівкою кур'єрові за фактом отримання товару у разі доставки по Києву або післяплатою. Сервіс післяплати в Новій пошті коштує додатково 20грн. + 2% від вартості переказу (це додатковий платіж саме за сервіс післяплати, не за доставку). Деякі товари не відправляються сервісом післяплати, так як можуть бути пошкоджені при недостатній упаковці в разі відмови від отримання, в такому випадку покупця про це поінформують.

Так само товар можна оплатити безготівковим переказом на карту "Приват Банк". Реквізити картки будуть відправлено Вам на електронну пошту після підтвердження замовлення.